Sitemize üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği bizler için çok önemlidir. Alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (teslimat/fatura adresleri, telefon numaraları vs.) başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Hızlı ve kolay sipariş verebilmeniz, değerli zamanınızı aynı bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalarak harcamamanız düşünülerek bir takım bilgiler, size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili haberler, ürünler ve kampanyalarımızla ilgili bilgi vermek için kullanılacaktır.

KARCILAR TARIM URUNLERI ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. STI kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, siteye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, KARCILAR TARIM URUNLERI ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. STI’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

KARCILAR TARIM URUNLERI ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. STI, kullanıcılara ve kullanıcıların Site’yi kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere, bir web sitesinin, kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası, bir web sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak, internetin kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, bir web sitesini kaç kişinin kullandığı; bir kişinin web sitesini hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiği ve sitede ne kadar kaldığı hakkında istatistiksel bilgileri elde etmek amacıyla kullanılabilir. Ayrıca, kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış kullanıcı sayfalarından, dinamik olarak izinli pazarlama mesajı ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekten veya kullanıcıların e-posta adresinden veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için oluşturulmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu, başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır; ancak kullanıcılar, dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde, tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

KARCILAR TARIM URUNLERI ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. STI tarafından site dâhilinde düzenlenen periyodik anketlere cevap veren kullanıcılardan elde edilen bilgiler, KARCILAR TARIM URUNLERI ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. STI veya işbirliği içinde olduğu kuruluşlar tarafından, bu kullanıcılara doğrudan pazarlama yapmak, istatistiksel analiz yapmak veya veri tabanı oluşturmak amacıyla kullanılabilecektir.

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online öfrmr imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; KARCILAR TARIM URUNLERI ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. STI üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.
4) Teslimat
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Aydın merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.
Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda [email protected] mail adresine bildiriniz.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

www.karliknaturel.com adresi üzerinden yapılan satışlar, UZAKTAN SATIŞLAR sınıfına girer ve Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin hükümlerine tabidir. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi konusundaki hususlar da bu kanun ve yönetmeliğin kapsamında değerlendirilmelidir. Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7(yedi) gün içerisinde iade talebinizi bize iletmenizi ve ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde KARCILAR TARIM URUNLERI ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. STI’e geri göndermenizi rica ediyoruz. 7 günü aşan bildirimlerde iade kabul edilmemektedir.

İade edeceğiniz ürünü orijinal faturasıyla (aksi halde iadeniz işleme alınmayacaktır), paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle KARCILAR TARIM URUNLERI ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. STI’in doğru adresini içerecek şekilde geri göndermeniz gerekmektedir.

Ürünün kutusu, ambalajı, bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İade edeceğiniz ürünü, anlaşmalı şirketimiz Sürat Kargo ile karşı ödemeli olarak KARCILAR TARIM URUNLERI ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. STI’in Dutagac Mah. Dutagac Sk. No:40/A Bozdoğan / Aydın adresine geri göndermeniz gerekmektedir.

Süart Kargo dışında herhangi başka bir kargo şirketi ile ürün iadesi yapılması halinde kargo ücreti gönderen tarafından karşılanmalıdır. Ürünün Sürat Kargo dışında başka bir kargo şirketi vasıtası ile iade edilmesi halinde kargo bedeli KARCILAR TARIM URUNLERI ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. STI tarafından karşılanmayacaktır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle alakalı inceleme iade birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. İade edilecen ürün iade şartlarını eksiksiz karşılıyora, iadeniz onaylanacak ve kredi kartınızdan çekilen tutar veya hesabımıza havale/eft yapmış olduğunuz tutar hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz onaylanmasının ardından size iadeniz ile ilgili durum bilgisi mail ile bildirilip ürün bedelinizin geri ödemesi yapılır. Ödemeyi havale/eft ile yaptıysanız hesabınıza para iadesi o hafta cuma günü yapılacaktır. Ancak, banka hesap bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak sitemiz yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. Ödemeyi kredi kartı ile yaptıysanız; kredi kartınıza yapılan geri iadenin ekstrenize yansıması, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama iki yada üç gün sürebilmektedir. Bu süreç her bankanın kendine özel uygulaması olup, KARCILAR TARIM URUNLERI ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. STI’in bu süreçte herhangi bir müdahale hakkı bulunmamaktadır. İade işleminizin kredi kartı ekstrenize yansımasında yaşanan gecikme ile ilgili bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

ÖZEL KOŞULLAR

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Müşteri, ürünü teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

İşbu Sözleşme aşağıdaki taraflar arasında aşağıda belirtilen hüküm ve şartlar çerçevesinde imzalanmıştır.

‘ALICI’ ; (sözleşmede bundan sonra “ALICI” olarak anılacaktır)

‘SATICI’ ; KARCILAR TARIM ÜRÜNLERİ İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ (sözleşmede bundan sonra “SATICI” olarak anılacaktır)

İş bu sözleşmeyi kabul etmekle ALICI, sözleşme konusu siparişi onayladığı takdirde sipariş konusu bedeli ve varsa kargo ücreti, vergi gibi belirtilen ek ücretleri ödeme yükümlülüğü altına gireceğini ve bu konuda bilgilendirildiğini peşinen kabul eder.

ALICI, satın aldığı ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (Resmî Gazete 27.11.2014/29188) hükümleri ve yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri ALICI tarafından ödenir. SATICI belirli bir alışveriş tutarına ulaşılan durumlarda kargo ücretini kendi üstlenebilir.

Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, ALICI sözleşmeyi sona erdirebilir.

Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun teslim edilmek zorundadır.

Satışın gerçekleşmesinin imkânsız olduğu hallerde, SATICI durumun tespitini takiben 5 işgünü içinde ALICIYI bilgilendirmek, 14 işgünü içinde de toplam bedeli ALICI’ya iade etmek zorundadır.

SATICI’nın ürünü teslim etme yükümlülüğü, ALICI’nın ürün bedelini ödememesi ya da banka aracılığıyla ödemeyi iptal etmesi durumunda ortadan kalkar.

Ürün teslim edildikten sonra, ALICI’nın yetkisi olmadığı halde kredi kartıyla haksız kullanım yaptığının tespit edildiği hallerde, ürün bedeli ilgili banka/finans kuruluşu tarafından SATICI’ya ödenmez ise, ALICI, sözleşme konusu ürünü 5 işgünü içinde kargo bedeli SATICI’ya ait olacak şekilde iade etmek zorundadır.

SATICI mücbir sebeplerle ürünü süresinde teslim edemediği durumlarda ALICI’yı bilgilendirir. ALICI, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Sipariş iptal edilirse; kredi kartı aracılığıyla yapılan ödeme 14 işgünü içinde bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına aktarımı SATICI’nın sorumluluğunda değildir.

ALICI’nın, ürünü teslim almadan önce hasarlı olup olmadığını kontrol sorumluluğu vardır. Teslim alınan mal hasarsız ve sağlam kabul edilir. Cayma hakkının kullanıldığı durumlarda ürün hasarsız olarak faturasıyla birlikte iade edilmelidir. Teslim alınmış ürünün hasarlı iadesi kabul edilmez.

ALICI ürünün bildirdiği adrese teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içinde, SATICI’ya altta yer alan bilgileri kullanarak ulaşıp hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin, hiçbir gerekçe göstermeksizin ürünü reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

SATICI İLETİŞİM BİLGİLERİ

ŞİRKET

ADI/UNVANI: KARCILAR TARIM ÜRÜNLERİ İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ

ADRES: Dutağaç Mah. Dutağaç Sk. No:40/A, Bozdoğan AYDIN

EPOSTA: [email protected]

TEL: +90 553 771 09 77

İADE KOŞULLARI

SATICI cayma bildirimi kendisine ulaştıktan sonra 10 işgünü içinde toplam bedeli iade etmek, 20 işgünü içinde de ürünü iade almakla yükümlüdür.

ALICI’nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle ürünün değeri azalır veya iade imkânsız hale gelirse, ALICI kusuru oranında SATICI’nın zararını tazminle yükümlüdür. Cayma Hakkı içinde ürün beklendiği şekilde kullanıldığı için gerçekleşen değişiklik ve bozulmalar ALICI’nın sorumlululuğu değildir.

ALICI, sipariş bedeline bağlı bir indirimden (kargonun SATICI tarafından karşışanması ya da toplam bedelin indirimi) yararlanmış; cayma hakkı kullandığı ürünlerin iadesiyle toplam bedel alt limitin altına düşmüş ise indirimler uygulanmaz ve toplam sipariş bedeli bu şekilde güncellenir.

TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI

ALICI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı KARCILAR TARIM ÜRÜNLERİ İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

ÖDEME VE TESLİMAT

Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

Sevkiyat için gerekli kargo ücreti ALICI’ya aittir.

Ürünler Salı ve Perşembe olan kargo teslim günlerinde Sürat Kargo’ya teslim edilir. Tahmini 5 işgünü içinde (30 günlük yasal süre aşılmadan) teslim edilir.

ALICI https://www.karliknaturel.com adresine girdiği andan itibaren 256bit, uçtan uca şifreleme ile korunmaya başlar. Her bilgi alışverişi ALICI ve SATICI arasında güvenli şekilde iletilmektedir.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

ALICI’ya ait kişisel veriler, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında, SATICI’nın sağlamış olduğu hizmet ve yürütmekte olduğu ticari faaliyete bağlı olarak, otomatik ya da otomatik olmayan yöntemlerle, internet sitesi, sosyal medya mecraları gibi muhtelif vasıtalar aracılığıyla sözlü, yazılı ya da elektronik ortamda toplanarak veri işleyen sıfatıyla SATICI tarafından işlenebilecektir. Veriler, ALICI’nın bu bilgileri verme amacı geçerli olduğu sürece ve ilgili mevzuatın Veriler’in saklanmasını öngördüğü hallerde mevzuatta bulunan yasal süreler boyunca saklanacaktır. Bu sürelerin sonunda KVKK’nın 7. maddesi uyarınca resmen ya da ALICI talebi üzerine Veriler silinecek, yok edilecek ya da anonim hale getirilecektir. SATICI, saklanan, kaydedilen verilerin kaybolmaması, yetkisiz kişilerin eline geçmemesi ve hukuka aykırı kullanımların önlenmesi için gerekli güvenlik önlemleri almaktadır.

YÜRÜRLÜK

ALICI, Site üzerinden verdiği siparişe ait ödemeyi gerçekleştirdiğinde işbu sözleşmenin tüm şartlarını kabul etmiş sayılır. SATICI, siparişin gerçekleşmesi öncesinde işbu sözleşmenin sitede ALICI tarafından okunup kabul edildiğine dair onay alacak şekilde gerekli yazılımsal düzenlemeleri yapmakla yükümlüdür.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.