Domates Salçası Nasıl Yapılır?

Yemeklere renk ve lezzet katan doğal besinlerden biri olan domatesin, öğütme ve kurutma işlemlerinin ardından dönüştüğü salça; sulu ve susuz yemeklerde sıkça kullanılan kuru gıda ürünleri arasında yer alır. Firmamızın ürettiği domates salçası lezzeti ve kıvamı ile özenle hazırladığınız yemeklerinize ayrı bir lezzet katar. İçeriğinde bulunan doğal bir güçlü antioksidan olan likopen pigmenti sayesinde parlak ve kırmızı bir renge sahip olan domates kendine has lezzeti ile mutfakta kullanılan diğer besinlerden ayrılır. 

Domates salçası yapımı oldukça zahmetli bir iştir. Hem hijyen olarak hem de kurutma süresi oldukça yorucudur. Firmamızın el değmeden ve hijyenik ortamlarda hazırladığı ve sizlere sunduğu domates salçası ile birbirinden lezzetli yemekler yapabilirsiniz.  

Evde Domates Salçası Nasıl Yapılır?

Ev yapımı domates salçası tadı ve lezzetinde olan ürünlerimiz ile dilerseniz çiğ olarak çeşitli mezeler ve karışımlarda kullanabilir dilerseniz de sıvı yağ ve su ile biraz daha incelterek akıcı bir kıvam yakalayarak sos başta olmak üzere birçok yemekte ana lezzet unsuru olarak kullanabilirsiniz. 

Ev yapımı domates salçası ürünlerimiz geleneksel yöntemlerden ilham alınarak ve el değmeden paketlenmiştir. Ürünlerimizi doğru saklama koşulları sağlandığı takdirde küflenme ve ekşime olmadan son tüketim tarihine kadar ilk günkü lezzetini koruyarak muhafaza edilebilir. 

Domates Salçası Fiyatları 

Ev yapımı tadında domates salçası kullanarak yemek yapmayı seviyorsanız ve salçalı yemeklerin tadının vazgeçilmez olduğunu düşünüyorsanız doğru adreste olduğunuzu belirtmeden geçemeyeceğiz. Damak tadınıza uygun olan ve bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikteki domates salçası fiyatları; seçeceğiniz ürün, ambalaj yapısı, ambalaj boyutları ve üretim süreci gibi etkenlere göre farklılıklar gösterir. 

Örneğin; üretim tesislerinde el değmeden üretim yapan markaların teneke ambalaj içinde sundukları domates salçası ile geleneksel yöntemler kullanılarak cam kavanozda size sunulan domates salçası fiyatları arasında farklılıklar olabilir. Sulu yemekler, makarna, çorba, fırın yemekleri gibi birbirinden farklı ve lezzetli yemeklerden et yemeklerine kadar gönül rahatlığı içinde kullanacağınız domates salçası; kokusu, rengi ve lezzeti sayesinde hazırladığınız yemeklerin lezzetini en üst seviyeye çıkarmanızda oldukça önemli bir rol oynar. 

Ev yapımı lezzetinde olan domates salçası ürünümüzden edinerek yemeklerinize tat katabilir ve mutlu yemek sofranızı aileniz ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.